Tajemnica Klarka Centa

Znany z ekranu redaktor Klark Cent potrafił skryć największą tajemnice przed całym światem. Nikt nie domyślił się, że w jakimś sensie prowadzi podwójne życie. Z jednej strony był zwykłym człowiekiem, a w obliczu zadań i misji, za które odpowiadał, zmieniał się w Supermana.

W rzeczywistości my również mamy coś do ukrycia. Może nie jest to nasze drugie ja, ale istnieją takie rzeczy do których lepiej się nie przyznawać, chociażby na pierwszej randce. Choć dobry związek opiera się na wzajemnym zaufaniu, to nieodkrywanie od razu wszystkich kart ma swoje dobre strony.

Silna wola i determinacja Supermana, pokazuje nam również, że zachowanie tajemnicy nie jest takim ciężarem. Niestety w naszym otoczeniu jest zupełnie inaczej, może tu nie chodzi tylko o mężczyzn, ale większość z nas od razu zdradza powierzone sekrety. Z drugiej strony skreślamy od razu człowieka, który ma jakieś problemy, czy zawód w którym ryzykuje życie.

Policjant, strażak, ochroniarz, czy nawet marynarz, który w najważniejszych momentach naszego życia, zawsze ma nagły przypadek.

zęby https://bezpieczenstwo-bhp.pl/blog/123_choroby-zawodowe-w-swietle-przepisow-bhp.html