Mały bagaż i małe spalanie

Jakiego auta potrzebujesz na długą trasę? Wszystko zależy od Twoich dokładnych wymagań. Na pewno szukasz czegoś o odwrotnej charakterystyce do typowo miejskiego Smarta – zwinnego i oszczędnego, ale o małej pojemności i wątpliwej wygodzie prowadzenia na dłuższej trasie. Jednak jak dużego samochodu potrzebujesz? Pamiętaj, że duże auto może zapewnić Ci ogromną ładowność i komfortowe miejsca dla całej rodziny – jednak typowy van ma też wiele wad.

Należy do nich przede wszystkim wysokie spalanie oraz duży koszt samego zakupu auta. Z drugiej strony niewielki kompakt może nie będzie tak wygodny, ale jednocześnie spali mniej i nie wydasz tak wiele na zakup samochodu, jak i ubezpieczenie. Warto też dokładnie przyjrzeć się danym dotyczącym ładowności auta.

Niektóre kompakty mają zaskakująco dużo miejsca po złożeniu tylnych siedzeń. Przy założeniu, że na wakacje wybierasz się we dwójkę lub z jednym dzieckiem – pojemność takiego auta może być wystarczająca. Jeśli istnieje możliwość przesuwania tylnych foteli, kompakt może okazać się najlepszych rozwiązaniem nawet dla całej rodziny.

Elaskon K60 ML tablice informacyjne ostrzegawcze maszyny kubota części zamienne