Komputeryzacja

Przemysł to część gospodarki każdego kraju, każdemu zależy na tym żeby być samowystarczalnym, aby nie być zmuszonym do importowania leków.

Ta kwestia jest o tyle ważna, że każdy kraj ze względu na inne czynniki ma różne potrzeby nikt tak dobrze nie wie jak je zaspokajać jak głowy ów państw.

W związku z różnymi surowcami naturalnymi, jakie kraj posiada i wieloma innymi czynnikami dochodzi do wymiany towaru jedni mają rozwinięty przemysł odzieżowy inni spożywczy a jeszcze inni lotniczy.

Kiedyś maszyny, które umożliwiały projektowanie, czy prowadzenie badań były bardzo proste dziś to wszystko się zmienia, ludzi zastępują komputery, które są precyzyjne, nieomylne (aż do momentu, kiedy się popsują lub staną nieaktualne).

Nie oznacza to, że praca człowieka jest niepotrzebna, ale ogranicza się do obsługi komputera czy innych urządzeń, co zdecydowanie przyspiesza proces produkcji czy prowadzonych badań.

Co prawda takie kraje jak Japonia prowadzą liczne badania i próby, aby człowieka zastąpił robot, ale jest to jeszcze daleko idące marzenie.

cleoni.pl www.dalmond.pl