Dania idealne na dietę

Utrzymanie prawidłowej wagi ciała to spore wyzwanie. Aby to się udało, trzeba tak skonstruować swoje menu, by poszczególne posiłki dostarczały wystarczającą ilość składników odżywczych, a jednocześnie dawały poczucie sytości.

Jakie danie warto wprowadzić do swojego codziennego repertuaru jedzenia, aby stracić na wadze? Do swojego menu warto wprowadzić chociażby kalafiora. Szczególnie ciekawym pomysłem wydaje się kotlet z kalafiora.

W połączeniu z kurczakiem czy papryką dostarczy do naszego organizmu bardzo wiele niezbędnych substancji. Wbrew obiegowej opinii wcale nie powinniśmy uciekać od makaronów – powinniśmy za to unikać związanych z nim sosów.

Dlatego chociażby spaghetti w towarzystwie cukinii, łososia czy chudej wędliny wydaje się ciekawą alternatywą dla naszych codziennych obiadów. Aby dostarczyć dużo witamin i składników mineralnych warto od czasu do czasu przyrządzić oparty o warzywa, które są bogate w te substancji.

W tym wypadku rozwiązaniem może być fasolka szparagowa podawana w towarzystwie kukurydzy, marchewki i gotowanego białego mięsa.

http://www.gabinetpsychologiczny.zgora.pl/